Monitor 32'' Samsung G7 S32BG700EU IPS 3840x2160144Hz1ms2xHDMIDPUSB OUTLET
samsung
Šifra: 50585
Maloprodajna cena: 28.656,00 rsd.
WebCena: 26.268,00 rsd.
Popust: 2.388,00 rsd.
 Količina
OUTLET model - Zamenjen ekran i nema originalnu ambalazu
100% ispravan uredjaj
Model
Samsung Odyssey G7 S32BG700EU
Dijagonala
32"
Tip panela
IPS
Rezolucija
3840 × 2160 (4K UHD)
Odnos stranica
16:09
Osvežavanje
144 Hz
Vreme odziva
1 ms (GtG)
Osvetljenje
~350 cd/m²
Kontrast
Ugao gledanja
178° / 178°
HDR
VESA DisplayHDR 400, HDR10+
Boje
do 1 milijarda (10-bit)
Adaptive Sync
AMD FreeSync Premium Pro, G-Sync kompatibilan
Priključci
2× HDMI 2.1, 1× DisplayPort 1.4
USB
USB hub (USB-A + USB-B)
Mreža
Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet
Zvučnici
da
Podešavanje
visina, tilt, swivel, pivot
VESA
100×100 mm