SMART LED TV Zeus 55 ZE55UST2 3840x2160UHDDVB-T2framelessAndroid 14GaiaOS 4.0
Šifra: 45658
- Proizvod iz grupe: TELEVIZORI
- Proizvođač: Zeus
- Dostupna količina: 10
Maloprodajna cena:
35.266,00 rsd.
WebCena:
32.327,00 rsd.
Popust:
BLACK NOVEMBER
| Veličina ekrana (dijagonala) | 55" |
| Model | ZE55UST2 |
| Smart | Da (Android 14, GaiaOS 4.0) |
| Kvalitet panela | A klasa (frameless) |
| Rezolucija | UHD (3840x2160) |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Ugao gledanja | Levo/Desno: 178°, Gore/Dole: 178° |
| Kontrast | ≥1000:1 |
| Broj boja | 16.7 miliona |
| Osvežavanje ekrana | 60Hz |
| Vreme odziva | 8ms |
| Pozadinsko osvetljenje | Tip: DLED |
| Osvetljenost (cd/m²) | 220 |
| Napajanje – ulazni napon | 100–240V~, 50/60Hz |
| ARC putem HDMI | Da (HDMI1) |
| Podrška za Dolby | Da |
| CI+ slot | Da |
| Bluetooth | Da |
| WiFi | Da |
| Analogni TV sistem (ATV) | PAL/SECAM BG/DK/I |
| Digitalni TV sistem (DTV) | DVB-T/C/T2/S2 |
| HDMI 2.0 (količina) | Da (3 priključka) |
| RF ulaz | Da |
| RF (S2) | Da |
| USB 2.0 (količina) | Da (2 priključka) |
| AV ulaz | Da (mini) |
| Izlaz za slušalice | Da |
| Digitalni audio izlaz | Koaksijalni |
| Mrežni ulaz (RJ45) | Da |
| CI slot | Da |
| Tip zvučnika | Sistem |
| Snaga zvučnika | 2 x 10W |
| Boja okvira | Crna |
| Materijal prednjeg okvira | Plastika (ABS) |
| Materijal zadnje strane | Plastika (HIPS) |
| Materijal postolja | Metal |
| VESA dimenzije za montažu (ŠxV) | 200 x 100 mm |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 1226.2 x 708.7 x 74 mm |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 1370 x 812 x 254 mm |
| Dimenzije pakovanja (ŠxVxD) | 1370 x 155 x 827 mm |